Ertekin Köse Ben Kimim Tlf: 0 535 404 96 17

Tarihi alan Kılavuzu Ertekin Köse Araştırmacı yazar Şahin Aldoğan ve Çanakkale Savaşları Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir ile Tarihi Alan araştırmalarında.

Cep Tel: 0 535 404 96 17

ERTEKİN KÖSE   Çanakkale Savaşları Tarihi Alan Kılavuzu:Çanakkale Şehitlikleri Rehberliği hakkında doğru yeterli bilgi için arayabilirsiniz.

Mail Adresim:  ertkos17@hotmail.com

Cevap veremediğimiz durumlarda mesaj yazarsanız müsait olununca size dönülecektir.Saat 18-24 arasında aranırsa daha detaylı bilgi verilebilir.

Rezervasyon için telefon numaramızdan iletişim kurabilirsiniz.

Ertekin Köse, Çanakkale Biga doğumluyum 1981-2010 Yılları arasında Çanakkale Eceabat Gazi köylerinden Büyük Anafartalar ve Kilitbahir köylerinde İmam Hatiplik,  dönem dönem Eceabat Müftü Vekilliği yaptım. 1981-85 Yıllarında Anafartalar ve bölgedeki Gazi köylerde Çanakkale Gazileri, Kurtuluş savaşı ve Kore Gazileri, Çanakkale Şehitlerimzin yakınları ile Çanakkaleye Şehitlikleri ziyaret gelen ülkemizin heryerinden gelen dönem dönem bazı gazi ve Şehitlerimizin yakınları ile Çanakkale Şehitlikleri ile ilgili konuşmalar ve görüşmeler Çanakkale Şehitlerimize, Gazilerimize ve Çanakkale Şehitliklerinin bulunduğu savaş alanlarına olan saygım ve ilgim arttı. Çanakkale Şehitlerimize ve gazilerimize olan minnet ve vefa duygularımı lafta değil aktif hale getirerek bu konularda bir şeyler yapabilmeliyiz düşüncesi ile emekli olunca “Alan Kılavuzları ve Çanakkale Şehitlerine Vefa Derneği”mizi kurduk. Kurucu ve halen Alan kılavuzları ve Çanakkale Şehitlerine Vefa derneğimizin Başkanıyım. Çanakkale savaş Alanları ve Gezi Rehberi Haritası hazırladım. Çanakkale Şehitlikleri Gezi Rehberi kitap ve haritalarına danışmanlıklar yaptım. Çanakkale’nin sırları programı(TRT2) kısa belgesel film yapımında zaman zaman danışmanlıklar yaptım. Çeşitli dönemlerde 18 Mart Çanakkale zaferinin yıl dönümlerinde  konferanslar verdim.2004 Yılından beri Çanakkale Şehitlikleri bölgesinde “Tarihi Alan Kılavuzluğu” yapmaktayım. Çanakkale savaş alanları tarihi Alan Kılavuzu sertifikası ve kimliğine sahibim.

Amacım: Vatan sevgisi, fedakarlık, cesaret, iman ve bu uğurda tevekkülün en büyük destansı örneğini gösteren ecdadımızı ve kahramanlığını insanımıza ve gelecek nesillerimize, ulaşabildiklerimize tarihi gerçeklere sadık kalarak Çanakkale Ruhunu anlatabilmek. Çanakkaleyi anlamak ve anlatabilmek. Ben ölmekten değil unutulmaktan korkuyorum diyen hayatının baharında eğitimlerini, sevdiklerini, her şeylerini, kanlarını ve canlarını feda eden kahramanları unutmamak, unutturmamak.

Çanakkale Şehitliklerini ziyarete gelen insanlarımıza sadece Çanakkale Şehitlik ve anıtlarını gezdirmek değil, Çanakkale ruhunu o kahramanların aziz hatıra ve kahramanlıklarını manevi huzurlarında anlatarak o günleri yaşatmak.Çanakkale Şehitliklerimizi ziyaret etmek isteyen ülkemizin her yerinden vefa duygusuyla, minnet duygusuyla Çanakkale Şehitlik ziyaretçilerine her zaman ve koşulda bölge ile ilgili her konuda doğru ve yeterli bilgi verebilmek.

Çanakkale Şehitlik Turları, Çanakkale Şehitlik Rehberliği, Çanakkale Şehitlikleri Gezisi için Çanakkale Şehitlik Rehberi ve  Çanakkale Şehitlik Tarihi Alan Kılavuzluğu ihtiyaçları  Mart-Nisan-Mayıs  aylarında( Özellikle Cumertesi- Pazar) yoğun talep görmektedir.

Çanakkale Şehitlik rehberlik Hizmetleri,Çanakkale Şehitlik rehberi,Çanakkale rehberlik ücretleri,Çanakkale de nasıl rehber bulabilirim, Çanakkale Şehitlik rehberleri nerede,Çanakkale rehberlik hizmetleri,Çanakkale Tarihi alan kılavuzu, Tarihi Alan Kılavuzu,Çanakkale Şehitlik alan kılavuzları,Çanakkale Şehitlikleri rehberleri,Çanakkale Şehitlik rehberi,Çanakkalede Şehitliklerde rehber lazım,Çanakkale Şehitlikler rehberler ücretleri,Şehitlik Turları Çanakkale.Çanakkale rehberleri listesi,Çanakkale rehber telefonları,Çanakkale rehber tavsiyesi,Çanakkale rehber ücretleri 2018,Çanakkalede rehber isimleri,Çanakkale şehitlik rehber isimleri,Çanakkalede rehberler,Çanakkale rehberlerimiz,çanakkale rehber isimler listeler,Çanakkalede rehber nasıl bulabilirim,çanakkale rehberimiz.