Çanakkale Şehitlikler ve Tarihi Alan Rehberliği

Çanakkale Şehitlikleri Rehberlik Hizmetleri

Çanakkale de Rehberlik Hizmetleri.

Çanakkale Şehitlik Rehberliği için. Ücretsiz Güvenilir, Danışma Bilgi İçin. Tlf: 0 535 404 96 17

Çanakkale Şehitlikleri ve tarihi alan bölgesini ziyarete gelen ve Çanakkale Şehitlik Rehberi Ertekin Köse eşliğinde bölgeyi gezen bir ziyaretçi gurubumuz.

Çanakkale Şehitlik Rehberliği, Çanakkale Şehitlikleri ve Tarihi Savaş Alanları bölgesinde Çanakkale Şehitlik Rehberi olarak “Tarihi Alan Kılavuzları” tarafından yapılmaktadır.
Çanakkale Savaşlarının yaşandığı bölgede, Çanakkale Şehitlikleri, anıt ve abidelerin olduğu bölgede ise bu konuda özel yetiştirilen Tarihi Savaş Alanları bölgesinde, Gazi köylerde ve yakın çevresinde yaşayan “Çanakkale Şehitlikleri Tarihi Alan Kılavuzları” ile Çanakkale de ikamet eden ve diğer illerimizden gelen  “Turist Rehberleri” tarafından Tarihi Alan Rehberliği Çanakkale Tarihi Alanı ve  Şehitlikler bölgesinde kanunlar çerçevesinde  iki grup tarafından yürütülmektedir.
Ücretlendirme: Tarihi Alan Kılavuzlarının ücretlendirmeleri 2014 yılına kadar Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı tarafından her yıl belirlenmekteydi. 2014 Haziran ayından sonra bölge Kültür Bakanlığı Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığına bağlandı. Ücretlendirme ilgili kurum tarafından her yıl Aralık ayında yeniden değerlendirme fonu rakamlarınca yönetmelikler çalışma esaslarınca belirlenmektedir.

Çanakkale Şehitlik Rehber Fiyatları.

Çanakkale Rehberlik ücretleri. Çanakkale Şehitlik Rehber Fiyatları. Çanakkale Şehitlikleri kişiye ve aileye özel anlatımlı rehberlik hizmeti fiyatı.

Çanakkale Şehitlik Rehberi en ucuz, en uygun Rehberlik 785. TL.

2023 Yılı Çanakkale Şehitlik Rehberlik ücretleri. Çanakkale Şehitlik özel rehberlik. Aileye ve kişiye özel bir araç için özel en uygun, en ucuz yasal  rehberlik 785.TL.

Gruplara, Tur ve Acentelere ” Çanakkale Şehitlikleri Tarihi Alan Kılavuzluğu” Çanakkale Şehitlik Rehberlik ücretleri günlük 1275.Türk Lirasıdır. 

Kültür Bakanlığı Çanakkale Savaşları Tarihi Alan Başkanlığı her yıl Aralık ayında yeniden değerleme fonu değerlerine göre fiyatları güncellemektedir.

Çanakkale Tur Rehberi Fiyatları, Çanakkale Turist Rehberi  Fiyatları

Çanakkale de Truva, Assos, Bozcada, Göçeada   gibi bölgelerde Rehberlik hizmetleri Turist Rehberleri tarafından yapılmaktadır.
Turist Rehberlerinin ücretlendirilmeleri Türeb, Rehber Odaları tarafından her yıl belirlenmektedir.

Çanakkale genelinde ve Çanakkale Şehitliklerinin bulunduğu Tarihi Alanında Turist Rehberinin günlük Rehberlik ücreti 2023 yılı için günlük Tur 1944.TL ve Paket Tur 2343.TL arasında uygulanmaktadır. Transfer ücreti 974.TL

Çanakkale Şehitlik Turu, Çanakkale Şehitlik Rehberi, Çanakkale Şehitliklerinde Reherberlik, Çanakkale Şehitliklerinde Rehberlik Hizmetleri, Çanakkale Şehitlik Turları, Çanakkale Şehitlikler Rehberlikler, Çanakkale Tarihi  Alan Kılavuzu, Çanakkale Şehitlik Gezi  Rehberi, Çanakkale rehberlik, Çanakkale Şehitlik Turlar.