ÇANAKKALE REHBERLİĞİ

Çanakkale Şehitlikleri Rehberlik Hizmetleri

Çanakkale de Rehberlik Hizmetleri.
Doğru ve Detaylı Bilgi İçin: 0 535 404 96 17

Çanakkale Şehitlik Rehberliği, Çanakkale Rehberliği.
Çanakkale de Truva, Assos,  gibi bölgelerde Rehberlik hizmetleri Turist Rehberleri tarafından yapılmaktadır.
Çanakkale Savaşlarının yaşandığı bölgede, Çanakkale Şehitlikleri, anıt ve abidelerin olduğu bölgede ise bu konuda özel yetiştirilen Tarihi Savaş Alanları bölgesinde, Gazi köylerde ve yakın çevresinde yaşayan “Çanakkale Şehitlikleri Tarihi Alan Kılavuzları” ile Çanakkale de ikamet eden ve diğer illerimizden gelen  “Turist Rehberleri” tarafından Tarihi Alan Rehberliği Çanakkale Tarihi Alanı ve  Şehitlikler bölgesinde iki grup tarafından yürütülmektedir.
Ücretlendirme: Tarihi Alan Kılavuzlarının ücretlendirmeleri 2014 yılına kadar Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı tarafından her yıl belirlenmekteydi. 2014 Haziran ayından sonra bölge Kültür Bakanlığı Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığına bağlandı. Ücretlendirme ilgili kurum tarafından yeni çalışma esaslarınca belirlenmektedir.
Turist Rehberlerinin ücretlendirilmeleri Türeb, Rehber Odaları tarafından her yıl belirlenmektedir.

Çanakkale Rehberlik ücretleri. Çanakkale Şehitlikler Rehberlik Ücretleri.

2023 Yılı Çanakkale Şehitlik Rehberlik ücretleri. Çanakkale Şehitlik özel rehberlik. 12 Kişi altı gruplar ve aileye özel rehberlik 785.TL. 12 Kişi üzeri Çanakkale Şehitlik Rehberlik ücretleri günlük 1275.TL. (Çanakkale Şehitliklerinin bulunduğu Çanakkale Savaşları Tarihi Alanında Çanakkale Şehitlikleri Tarihi Alan Kılavuzlarının  günlük ücret tarifesidir)

Çanakkale genelinde ve Çanakkale Şehitliklerinin bulunduğu Tarihi Alanında Turist Rehberinin günlük Rehberlik ücreti 2023 yılı için günlük Tur 1944.TL ve Paket Tur 2343.TL arasında uygulanmaktadır. Transfer ücreti 974.TL

 Aşağıda Çanakkale Şehitlikleri Muharebe Alanını Ziyaret Fotoğrafları.Conkbayırında Anafartalar zaferinin yıldönümünde tatbikattaki Mehmetçiklerimiz.


Bir Şehit Yüzbaşımız Eşref Beyin Kanlı Ceketi ve Yanda Bir Şehidimize ait Kuranı Kerim.
Bu sayfada düzenleme yapılacaktır.

Çanakkale Şehitlik Turu, Çanakkale Şehitlik Rehberi, Çanakkale Şehitliklerinde Reherberlik, Çanakkale Şehitliklerinde Rehberlik Hizmetleri, Çanakkale Şehitlik Turları, Çanakkale Şehitlikler Rehberlikler, Çanakkale Tarihi  Alan Kılavuzu, Çanakkale Şehitlik Gezi  Rehberi, Çanakkale rehberlik, Çanakkale Şehitlik Turlar.